Фінальні змагання StartUp-ідей у навчально-науковому центрі бізнес-симуляції ДТЕУ

Фінальні змагання StartUp-ідей у навчально-науковому центрі бізнес-симуляції ДТЕУ
Загальна інформація

У рамках вивчення дисципліни «StartUp-тренінг» 10 лютого 2023 р. у навчально-науковому центрі бізнес-симуляції ДТЕУ кафедрою готельно-ресторанного бізнесу було організовано конкурс командних StartUp-ідей під гаслом #Ми в серці маємо те, що не згасає!

18 команд здобувачів 4 курсу спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» та «Готельно-ресторанний менеджмент» представили власні креативні та актуальні StartUp-ідеї.

Пітчинг стартапів оцінювало фахове експертне журі, до складу якого, крім викладачів кафедри готельно-ресторанного бізнесу, увійшли:

  • Сергій РУДНИЦЬКИЙ – координатор проєктів лабораторії Noosphere Engineering School у місті Черкаси;
  • Марина ЛЕЩЕНКО – керівниця лабораторії  Noosphere Engineering School у місті Черкаси;
  • Іван ЗАГОРУЛЬКО – заступник керівниці лабораторії Noosphere Engineering School у КПІ ім. Ігоря Сікорського, м. Київ;
  • Анна САРИБОГА – керівниця лабораторії Nooshere Engineering School у КПІ ім. Ігоря Сікорського, м. Київ;
  • Олена ПУРДЕНКО – координатор Бізнес-інкубатору ДТЕУ;
  • Оксана ТРУБЕЙ – директор навчально-наукового центру бізнес-симуляції ДТЕУ.

Змагання проводилися у двох номінаціях:

  • Краща стартап-ідея.
  • Переможець онлайн-голосування.

Конкурс розпочався з презентацій рекламних промороликів StartUp-ідей на офіційних сторінках у соціальних мережах кафедри готельно-ресторанного бізнесу, факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу та ННЦБС. Протягом 10 днів аудиторія соціальних мереж активно підтримувала, коментувала та поширювала відео, що забезпечило прозорість отриманих результатів у конкурсі онлайн-голосування.

Переможцем в онлайн-голосуванні стала StartUp-команда AllAboutWine, яка зібрала11120 активностей на сторінках соціальних мереж Facebook та Instagram.

Вперше були представлені амбіційні StartUp-ідеї з перспективою монетизації та масштабування бізнесу.

Переможцями серед StartUp-ідей було визнано стартап EasySign – мобільний додаток для спрощення комунікації в середовищі людей з порушенням слуху та HotelHelper (app) – мобільний додаток для організації внутрішніх бізнес-процесів готелів та надання сервісів гостям.

Представники Noosphere Engineering School були вражені інноваційністю ідей, креативністю бізнес-рішень, злагодженою роботою команд та оригінальністю пітчингу, висловили свої рекомендації та побажання, а також підкреслили впевненість у формуванні надійного комерційного та креативного потенціалу професійно вмотивованої молоді.

Експерти порадили командам розвивати свої StartUp-ідеї до етапу валідації, тестування та комерціалізації та запропонували протекцію у просуванні бізнес-ідей на платформі Noosphere Engineering School.

StartUp-команди, натхненні відгуками експертів та результатами конкурсу, вирішили подавати свої науково-пошукові роботи на Міжнародний студентський конкурс стартапів «Tour System UkrChallenge-2023» та V-й Всеукраїнський конкурс «Бізнес-трамплін-2023».

Фінал конкурсу StartUp-ідей привернув увагу значної аудиторії школярів та учнів коледжів, запрошених викладачами кафедри готельно-ресторанного бізнесу та самими учасниками. Випускники шкіл мали можливість предметно оцінити рівень професійної підготовки студентів ДТЕУ.

Вітаємо переможців та учасників конкурсу!