Експертні зустрічі по студентських STARTUP-проєктах

Наукова колаборація різних сфер і галузей, практиків і інноваційних структур є запорукою успіху реалізації студентських стартап-проєктів. 

З метою подолання розриву між теорією і практикою та надання підтримки для перетворення ідей на успішний бізнес  3 та 4 травня  відбулися експертні зустрічі науковців університету, представників сфери ресторанного бізнесу, фахівців інжинірингової школи «Noosphera» та студентів-стартаперів. 

Так, 3 травня для експертизи проєктів Loot Food (резиденти бізнес-інкубатора ДТЕУ, студенти 2 курсу ФЕМП (лідер  Ігор Холодов, керівник бізнес-проєкту Олена Пурденко, доцент кафедри економіки та фінансів підприємства, керівник бізнес-інкубатора ДТЕУ) та Niamka (проєктна робота в рамках вивчення дисципліни «Startup-тренінг» на базі ННЦБС, 4 курс ФРГТБ (лідери  Вікторія Щегель та Юлія Близнюк, керівник бізнес-проєкту  Алла Расулова, доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу) була організована зустріч з експертами-практиками ресторанного бізнесу. 

Запрошені експерти: 

  • Тимчишин Віктор – бренд-шеф ресторанів «Gurama Italia», «Gurama Azia», суддя міжнародних і національних конкурсів з кулінарії, член Асоціації шеф-кухарів України, засновник концептуального напряму сучасної української кухні «Ukrainian Fashion Food»; 
  • Насонова Ольга – директорка аналітичного центру «Ресторани України», співзасновниця NRА of Ukraine, NasoNova consulting, бізнес-консультантка; 
  • Заєць Лілія – власниця кав’ярні Back To Black, м. Київ. 

Зустрічі  також відбулися 3 та 4 травня на майданчику інжинірингової школи Noospher. Резиденти бізнес-інкубатора ДТЕУ та переможці Всеукраїнського конкурсу бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін» 2023 року зустрілися з керівником інжинірингової школи Noosphera на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського Іваном Загорульком, обговорювали питання подальшої реалізації проєктів. Крім студентів 2 курсу ФЕМП, проєкт Loot Food, консультації отримали команди-переможці: 

  • у номінації соціальний проєкт EasySign (проєктна робота в рамках вивчення дисципліни «Startup-тренінг» на базі ННЦБС, 4 курс ФРГТБ, лідери Шевчук Анна та Слободянік Анастасія, керівник бізнес-проєкту Алла Расулова, доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу); 
  • у номінації комерційний проєкт – проєкт GrainSee (Вінницький національний аграрний університет, лідери Василина Анна, Лиманюк Катерина, керівник Іщенко Яна Петрівна, канд. екон. наук, доцент). 

Спільна робота факультетів і кафедр ДТЕУ, навчально-наукового центру бізнес-симуляції, бізнес-інкубатора та лабораторії інжинірингової школи Noosphera спрямована не лише на розвиток креативного мислення та підприємницьких здібностей студентів, а й на перетворення їхніх інноваційних ідей у прибутковий і ефективний бізнес. 

Віримо в майбутнє нашої молоді  та нашої країни! 

Висловлюємо щиру подяку за організацію експертних зустрічей  керівництву кафедри готельно-ресторанного бізнесу, кафедри економіки та фінансів підприємства, бізнес-інкубатора ДТЕУ та навчально-наукового центру бізнес-симуляції ДТЕУ. 

Оксана Трубей, директор навчально-наукового центру бізнес-симуляції, 
Олена Пурденко, керівник бізнес-інкубатора, 
Алла Расулова, доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу