Online meetup-сесія «Твоя професія: майбутні тренди»

Динамічний розвиток бізнес-середовища, неодмінно призводить до трансформації знань, вмінь та навичок в бізнесі. Це спонукає молодь до пошуку нових, ефективних способів саморозвитку та самовдосконалення.  

Саме з цією метою, на платформі Навчально-наукового центру бізнес-симуляції КНТЕУ, відбулися зустрічі студентів 3 – 4 курсів ФФО, ФЕМП, ФТМ та ФМТП з представниками бізнесу у форматі meetup-сесії «Твоя професія: майбутні тренди».  

Цей івент об’єднав близько 350 учасників – представників бізнесу, студентів та викладачів. Протягом 3-х днів (з 11.05. по 13.05. 2021 року) було проведено чотири насичені зустрічі з фахівцями провідних компаній: PepsiCo Україна, МЕТРО Кеш енд Кері Україна, Mazars, Аудиторської фірми «Наша бухгалтерія».  

З Сергієм Поліщуком (к.е.н., ACCA DipIFR, CAP, член ради Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України, керуючий партнер АФ «Наша Бухгалтерія») говорили про професійну етику та виклики сьогодення в бухгалтерському обліку та податковому консалтингу.  

Випускник КНТЕУ 2018 року, а нині Brand Manager Pepsi, компанії PepsiCo Україна Артем Попик, поділився досвідом пошуку першої роботи, розкривав актуальні soft skills затребувані роботодавцями, розповів про те, як утримати баланс між роботою та особистим життям і яскраво висвітлив особливості сучасного бренд-маркетингу.  

З представниками міжнародної аудиторської, податкової та консалтингової фірми Mazars, Юлією Кравчук – директором з аудиту, Даніелою Дам‘є – ІТ-аудитором та Ольгою Джуріло – НR-фахівцем обговорювали навички та професії майбутнього, і професію ІТ-аудитора зокрема. Визначали тренд формування професійних компетентностей на стику спеціальностей та про проникнення ІТ в усі сфери бізнесу.  

Ольга Озерян – training manager компанії МЕТРО Кеш енд Кері, в цікавій, інтерактивній формі, розповіла про важливість професійного розвитку особистості та необхідність навчання впродовж всього життя. Надала характеристику сучасним hard & soft skills та компетенціям майбутнього, розповіла про модель компетенцій WAVE від британської компанії Saville Assessment. Особливий інтерес аудиторії викликали практичні питання щодо написання резюме, проходження співбесіди, складання плану особистісного розвитку.  

Щиро дякуємо спікерам за корисний контент та приділений час для спілкування!  

Сподіваємося на подальші зустрічі.