Noosphere Engineering School – це мережа науково-технічних лабораторій на базі закладів вищої освіти України, відкритих та обладнаних громадською організацією «Асоціація Noosphere».

Noosphere Engineering School створює ефективну startup платформу для молодих спеціалістів України та інтегрує наукові підходи у бізнес-середовище. Лабораторії Інжинірингової школи Noosphere – це осередки інженерної творчості, де студенти та молоді вчені України можуть розвивати свої інноваційні ідеї, отримуючи технологічну та маркетингову підтримку, а також супровід досвідчених менторів та експертів Noosphere.

Співпраця «Noosphere Engineering School» з Центром базується на створенні спеціалізованої лабораторії, з відповідним обладнанням, для проведення учасниками освітнього процесу спільних науково-дослідних робіт, з реалізації науково-дослідницької роботи та інноваційних проектів (стартапів). А також, у доступі до інформаційної системи NES Pulse з метою реалізації заходів із презентації, експертного оцінювання, супроводження та підтримки наукових проектів; організації, супроводження та підтримки науково-інформаційних заходів.