Майстер-клас з бюджетування в «BAS ERP»

Навчально-науковий центр бізнес-симуляції КНТЕУ, активно використовує можливості для підвищення digital -компетентностей своїх викладачів та студентів. 

Так, 21 квітня 2021 року, близько 80 здобувачів вищої освіти за спеціальностями «Економіка» та «Облік і оподаткування» взяли участь у майстер-класі «Можливості підсистеми Бюджетування  у прикладному рішенні BAS ERP для підприємства торгівлі»

 Майстер-клас проводила випускниця КНТЕУ, а нині викладач Центру сертифікованого навчання «Проком» Знамеровська Анастасія

Метою майстер-класу була демонстрація можливості підсистеми Бюджетування та планування в конфігурації «BAS ERP», а саме  ознайомлення з концепцією бюджетного планування в типовому рішенні: механізми, принципи та нормативно-довідкова інформація (НДІ) підсистеми бюджетування, аналітика бюджетування, статті бюджетів, показники бюджетів та конструктор звітних форм. 

Слухачі ознайомилися з можливостями підсистеми Бюджетування та планування в програмі, і отримали відповіді на такі питання: 

  • Для чого потрібна підсистема Бюджетування та планування та її основні можливості? 
  • Як налаштувати НДІ підсистеми Бюджетування: сценарій, бюджетна модель, cтаті бюджету та показники бюджету? 
  • Як формувати найпростіші бюджети (продажів)? 
  • Відображення товарних планів в бюджетуванні. 
  • Як налаштувати отримання фактичних даних та здійснити план-фактний аналіз? 

На майстер класі було побудовано бюджет продажів і з веденням планових показників, і з використанням товарних планів. 

Щиро дякуємо керівництву та викладачам Центру сертифікованого навчання «Проком», зокрема Столярчук Ірині Аркадіївні, за партнерство та багаторічну співпрацю! 

Центр сертифікованого навчання «Проком» один з найбільших та широковідомих центрів сертифікованого навчання в Україні, що спеціалізується на роботі з програмними продуктами систем автоматизації  обліку та управління бізнес-процесами на підприємстві. 

Майстер-клас був корисним для майбутніх фахівців у галузі продажів, маркетингу, планування,  фінансового контролінгу та ТОР-менеджерів.