Кращі у бізнес-симуляції
Навчально-науковий центр бізнес-симуляції (ННЦБС) КНТЕУ – є флагманом у запровадженні прогресивних освітніх імітаційних технологій, в якому створені можливості для формування професійних та корпоративних компетентностей студентів 4 курсу усіх факультетів університету.
Протягом 2020/2021 навчального року у Центрі забезпечено підтримку функціонування віртуального підприємства роздрібної торгівлі – ТОВ «Гермес», де відтворювалися усі основні бізнес-процеси реального ритейлера та здійснено реалізацію цілого ряду бізнес-проєктів.
Освітня діяльність Центру у цьому навчальному році завершилася приємною подією – відзначенням кращої команди (підгрупи) студентів, яка посіла перше місце в загальному рейтингу.
Нею стала підгрупа 2.10, 4 групи ФФО, спеціальності «Облік і оподаткування». До складу команди увійшли: Діана Білодід, Юлія Валентій, Юлія Вишневецька, Софія Вишневська, Катерина Головко, Олександра Гольонко, Діана Гордиця, Ірина Грабова, Павєл Гребенюк, Аліна Гринь, Юлія Деревянко, Аліна Дорошенко, Руслана Іллюшко, Валерія Іскра.
Загалом в проєкті діяльності віртуального підприємства торгівлі ТОВ «Гермес», цього року було залучено 78 команд (підгруп).
15 червня 2021 року учасники події зібралися на локації KNUTE HUB, де й відбулося відзначення переможців.
За ініціативою партнера КНТЕУ – міжнародної торговельної компанії «МЕТРО Кеш енд Кері» студенти-переможці отримали цінні подарунки. Представники компанії Євген Кирилюк та Христина Шиленко привітали найкращу команду і побажали студентам подальших успіхів у навчанні та професійному розвитку.
До присутніх звернулася директор Навчального наукового центру бізнес-симуляції (ННЦБС) – Оксана Миколаївна Трубей, яка привітала студентів та висловила щиру подяку компанії METRO за продуктивну співпрацю та допомогу в розробці і реалізації ігрових концепцій.
З привітальним словом виступили також декан факультету фінансів та обліку Тетяна Володимирівна Канєва та завідувач кафедри обліку та оподаткування Олена Володимирівна Фоміна.
Окрім того, за підсумками вивчення дисципліни Практичний курс «Бізнес-симуляція», що викладається на базі ННЦБС, було визначено студентів-відмінників, які отримали у поточному навчальному році високі бали (від 90 до 100). Відповідно до Положення про Навчально-науковий центр бізнес-симуляції КНТЕУ цим студентам буде видано електронні сертифікати, які безумовно стануть їх конкурентною перевагою при працевлаштуванні.
Вітаємо кращих студентів і бажаємо наснаги та подальших успіхів!
![](http://bsc.knute.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/cf22f7108b7520100e82c8084c03e962-1.jpg)
![](http://bsc.knute.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/42916d7617325d7064c86f03d157f479.jpg)
![](http://bsc.knute.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/00fcbb151002871d8c6d23d42823ca4b.jpg)
![](http://bsc.knute.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/9c4c8124e02eebb765e62510d453149f.jpg)
![](http://bsc.knute.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/14ffe5b8846ae5ca6e9bd226393b37fa.jpg)
![](http://bsc.knute.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/38b364c08ff49e4ee4b9f99938e2a751.jpg)
![](http://bsc.knute.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/0503b34bfbcec2e9c0896ad34fed1ef0.jpg)
![](http://bsc.knute.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/635ab0cea73e7081162768bb049b3d15.jpg)
![](http://bsc.knute.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/8563e2ba01970c9c26ce7be50abf1b08.jpg)
![](http://bsc.knute.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/a1fa1aeb0306b46ab9a9a883b863271d.jpg)
![](http://bsc.knute.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/a214ac666561a6935bfa945e99baef30.jpg)