Інноваційний освітній проєкт Навчально-наукового центру бізнес-симуляції

«Новій Україні – нових фахівців: формуємо компетентності разом», саме таку назву мала окрема панель Дискусійної платформи «Сфера торгівлі: виклики війни та вектори відновлення», яка відбулася в Державному торговельно-економічного університеті з нагоди «Дня працівників торгівлі». 

Обговорено традиційні та інноваційні шляхи та напрямки взаємодії освіти та бізнесу. 

Учасниками заходу від університету стали: декани факультетів, завідувачі кафедр, викладачі, співробітники Центру розвитку кар’єри; від бізнесу – спеціалісти HR-сфери торговельних компаній: фахівці з професійної та практичної підготовки, корпоративного навчання. 

З вітальним словом до учасників дискусії звернулася перший проректор з науково-педагогічної роботи Наталія Притульська, яка підкреслила пріоритетність співпраці університету з профільними компаніями для підготовки висококваліфікованих фахівців для сфери торгівлі. 

Директор Навчально-наукового центру бізнес-симуляції ДТЕУ Оксана Трубей  висвітлила основні напрямки та формати  взаємодії університету та бізнесу, які традиційно й успішно реалізуються в ДТЕУ. 

Окрема частина заходу була присвячена  презентації нового освітнього проєкту «Віртуальна торговельна мережа «ГЕРМЕС», що буде реалізовано на платформі Центру: «клонування» існуючого об’єкту бізнес-симуляції – віртуального ритейлера «ГЕРМЕС» на вісім магазинів з власною геолокацією на мапі м. Києва. За кожним магазином буде закріплено окрему команду учасників бізнес-симуляції. Метою проєкту є: максимальне залучення студентів до бізнес-процесів віртуального підприємства торгівлі, підвищення мотивації до навчальної діяльності, формування практичних навичок на більш якісному рівні, популяризація змагальної культури. 

  1. До освітнього проєкту у 2022/2023 н.р. планується  залучити близько 1200 студентів та 50 викладачів. Представникам торговельних компаній, було запропоновано виступити в ролі бізнес-менторів для кожної з восьми команд  студентів. 

Висловлюємо щиру подяку представникам бізнесу які долучилися до заходу: 

Алевтина Демуцькапрес-секретар ГК «Фокстрот», керівник відділу зав’язків з громадськістюЛариса ПетроваТОВ «Епіцентр К», фахівець навчальних проектів; Анастасія Черновол-Гречана, «Ашан Україна Гіпермаркет», керівник відділу оцінювання та рекрутменту;  Марина Джулай, UGEN- HR бренд агенція, операційний директор; Куца Юлія, PeopleForce, маркетолог. 

Дякуємо усім учасникам за плідну роботу. Сподіваємося на співпрацю заради формування нової генерації фахівців для сфери торгівлі вільної України! 

Презентація проєкту за посиланням