Інноваційний освітній проєкт Навчально-наукового центру бізнес-симуляції
«Новій Україні – нових фахівців: формуємо компетентності разом», саме таку назву мала окрема панель Дискусійної платформи «Сфера торгівлі: виклики війни та вектори відновлення», яка відбулася в Державному торговельно-економічного університеті з нагоди «Дня працівників торгівлі».
Обговорено традиційні та інноваційні шляхи та напрямки взаємодії освіти та бізнесу.
Учасниками заходу від університету стали: декани факультетів, завідувачі кафедр, викладачі, співробітники Центру розвитку кар’єри; від бізнесу – спеціалісти HR-сфери торговельних компаній: фахівці з професійної та практичної підготовки, корпоративного навчання.
З вітальним словом до учасників дискусії звернулася перший проректор з науково-педагогічної роботи Наталія Притульська, яка підкреслила пріоритетність співпраці університету з профільними компаніями для підготовки висококваліфікованих фахівців для сфери торгівлі.
Директор Навчально-наукового центру бізнес-симуляції ДТЕУ Оксана Трубей висвітлила основні напрямки та формати взаємодії університету та бізнесу, які традиційно й успішно реалізуються в ДТЕУ.
Окрема частина заходу була присвячена презентації нового освітнього проєкту «Віртуальна торговельна мережа «ГЕРМЕС», що буде реалізовано на платформі Центру: «клонування» існуючого об’єкту бізнес-симуляції – віртуального ритейлера «ГЕРМЕС» на вісім магазинів з власною геолокацією на мапі м. Києва. За кожним магазином буде закріплено окрему команду учасників бізнес-симуляції. Метою проєкту є: максимальне залучення студентів до бізнес-процесів віртуального підприємства торгівлі, підвищення мотивації до навчальної діяльності, формування практичних навичок на більш якісному рівні, популяризація змагальної культури.
- До освітнього проєкту у 2022/2023 н.р. планується залучити близько 1200 студентів та 50 викладачів. Представникам торговельних компаній, було запропоновано виступити в ролі бізнес-менторів для кожної з восьми команд студентів.
Висловлюємо щиру подяку представникам бізнесу які долучилися до заходу:
Алевтина Демуцька, прес-секретар ГК «Фокстрот», керівник відділу зав’язків з громадськістю; Лариса Петрова, ТОВ «Епіцентр К», фахівець навчальних проектів; Анастасія Черновол-Гречана, «Ашан Україна Гіпермаркет», керівник відділу оцінювання та рекрутменту; Марина Джулай, UGEN- HR бренд агенція, операційний директор; Куца Юлія, PeopleForce, маркетолог.
Дякуємо усім учасникам за плідну роботу. Сподіваємося на співпрацю заради формування нової генерації фахівців для сфери торгівлі вільної України!
Презентація проєкту за посиланням!
![](http://bsc.knute.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/8c77d71213068d28cddf51f2e181ea32.jpg)
![](http://bsc.knute.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/53154f8922f73ed47d7d36412fe1dd13.jpg)
![](http://bsc.knute.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/fad96510496f091ac6c4508827c3c82b.jpg)
![](http://bsc.knute.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/fcffc42c1d27260042a8daec80560e06.jpg)
![](http://bsc.knute.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/b449f691be941343c180ef4b8098328f.jpg)