Гостьова зустріч на локації «SoftServe»
Представники ДТЕУ, разом із колегами з інших ЗВО м. Києва взяли участь у заході «Знайомство з SoftServe», який відбувся наживо в одному з найновіших офісів компанії.
«SoftServe» – глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що покриває більшість сфер ІТ-галузі (UI/UX дизайн, кібербезпека, Інтернет речей, хмарні середовища Devops, блокчейн, Big Data, штучний інтелект та ML, платформи для цифрових комунікацій, робототехніка тощо). Компанія представлена у 12 країнах та налічує 13500 співробітників.
«SoftServe» з 2022 року є партнером ДТЕУ. Від університету у зустрічі взяли участь: директор Центру розвитку кар’єри – Оксана Назаренко, директор Центру бізнес-симуляції – Оксана Трубей, заступник декана факультету інформаційних технологій – Віталій Лазоренко.
Під час заходу:
- Відбулося спілкування про формати співпраці ЗВО Києва та ІТ-компанії задля реалізації професійного потенціалу української молоді.
- Було презентовано мету й досвід SoftServe у створенні програм з елементами дуальної освіти.
- Відбулася екскурсія офісом, де було продемонстровано, як компанія дбає про комфортні робочі умови для своїх фахівців навіть в реаліях воєнного часу.
- Можливості співпраці ДТЕУ та «SoftServe» лежать у площині: проведення спільних заходів (вебінари, воркшопи, хакатони, тренінги, офіс-тури); здійсненні практичної підготовки здобувачів; підвищенні кваліфікації викладачів; партнерства у створенні освітніх програм та програм дисциплін; менторстві окремих освітніх і соціальних проєктів, тощо.
Дякуємо нашим новим друзям і партнерам за цікаву й змістовну зустріч. Плануємо спільну роботу!
![](http://bsc.knute.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/37dbe8dffc5247787e714d1108d22de4.jpg)
![](http://bsc.knute.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/60f1fa9a21909781aa52b7e5c51027ce.jpg)
![](http://bsc.knute.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/b6496f087ac931c133ee0889c19fb06a.jpg)
![](http://bsc.knute.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/e77d94f87310ca3d6dd1544dce0f07c8.jpg)
![](http://bsc.knute.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/f21d5849e973fcd1b4a1d03807a76ac7.jpg)
![](http://bsc.knute.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/f478303e3c925e4c47a4e36a6c0fa31d.jpg)