Гостьова зустріч на локації «SoftServe»

Представники ДТЕУ, разом із колегами з інших ЗВО м. Києва взяли участь у заході «Знайомство з SoftServe», який відбувся наживо в одному з найновіших офісів компанії.

«SoftServe» – глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що покриває більшість сфер ІТ-галузі (UI/UX дизайн, кібербезпека, Інтернет речей, хмарні середовища Devops, блокчейн, Big Data, штучний інтелект та ML, платформи для цифрових комунікацій, робототехніка тощо). Компанія представлена у 12 країнах та налічує 13500 співробітників. 

«SoftServe» з 2022 року є партнером ДТЕУ. Від університету у зустрічі взяли участь: директор Центру розвитку кар’єри – Оксана Назаренко, директор Центру бізнес-симуляції – Оксана Трубей, заступник декана факультету інформаційних технологій – Віталій Лазоренко

Під час заходу: 

  • Відбулося спілкування про формати співпраці ЗВО Києва та ІТ-компанії задля реалізації професійного потенціалу української молоді. 
  • Було презентовано мету й досвід SoftServe у створенні програм з елементами дуальної освіти. 
  • Відбулася екскурсія офісом, де було продемонстровано, як компанія дбає про комфортні робочі умови для своїх фахівців навіть в реаліях воєнного часу. 
  • Можливості співпраці ДТЕУ та «SoftServe» лежать у площині: проведення спільних заходів (вебінари, воркшопи, хакатони, тренінги, офіс-тури); здійсненні практичної підготовки здобувачів; підвищенні кваліфікації викладачів; партнерства у створенні освітніх програм та програм дисциплін; менторстві окремих освітніх і соціальних проєктів, тощо. 

Дякуємо нашим новим друзям і партнерам за цікаву й змістовну зустріч. Плануємо спільну роботу!