Фора – мережа продуктових магазинів, яка успішно працює на ринку України з 2002 року. Мережа нараховує понад 280 магазинів у понад 80 містах та містечках та продовжує відкривати нові магазини навіть під час війни. Фора – це близько 10 тис. співробітників і 400 тис. гостей щодня.

Фора – це інноваційна компанія, що розвиває інтернет-магазин shop.fora.ua, мобільний додаток «Фора». У магазинах встановлені каси самообслуговування та працює сервіс Фора Пей – сканування товарів за допомогою власного смартфона.

Фора – це мережа, що піклується про своїх гостей, адже контролює якість продукції, постійно вдосконалює асортимент продуктів, забезпечує сервіс високої якості й створює умови для комфортного здійснення покупок у магазинах. Для постійних гостей діє програма лояльності «Фора club», завдяки якій гості отримують знижки, персональні пропозиції та кешбек за покупки в мережі.

Фора – це компанія, що піклується про своїх співробітників. Адже забезпечує гідні умови праці та створює можливості для професійного та особистого розвитку.

Фора – це соціально відповідальна компанія, що розвиває благодійні проєкти допомоги дітям із вадами серця, самотнім людям похилого віку. З початку повномасштабної війни «Фора» активно допомагає продуктами та предметами першої необхідності армії, теробороні, медикам, Нацполіції та волонтерам, які готують їжу для захисників. Через благодійні фонди та місцеві адміністрації мережа надає допомогу людям, які опинились у скрутних обставинах, зокрема і в регіонах, що постраждали внаслідок російської агресії.

Фора є частиною однієї з найбільших торгово-промислових груп України – FozzyGroup.