Фінал бізнес-симуляції 2022/2023 н.р.

Будь-який процес орієнтований на досягнення певних цілей і задач. Освітній процес у навчально-науковому центрі бізнес-симуляції орієнтований на формування у студентів 4 курсу ДТЕУ професійних навичок та компетентностей, що відповідають трендами сучасного ринку праці. 

Така мета досягається через інтеграцію діяльності високопрофесійних викладачів-тренерів з 15 кафедр університету та бізнес-менторів провідних торговельних компаній України. 

Для демонстрації результатів роботи за 2022/2023 н. р. 2 травня 2023 року усі учасники освітнього проєкту Практичний курс «Бізнес-симуляція» (студенти, викладачі, бізнес-ментори) зібралися для проведення фінального змагання  Ритейл-Хабів віртуальної торговельної мережі «ГЕРМЕС». Загальна кількість учасників становила більше 700 осіб. 

З привітальним словом до усіх присутніх звернулася Наталія Притульська, перший проректор з науково-педагогічної роботи, професор. Яка відзначила високий рівень унікальності та інноваційності цього освітнього проєкту та побажала успіху усім учасникам фінальних змагань з бізнес-симуляції. 

Модератором заходу виступила Оксана Трубей, директор центру, доцент. 

До журі конкурсу та експертизи проєктів були долучені бізнес-ментори, представники провідних торговельних мереж (ЕПІЦЕНТР, Територія мінімальних цін, ФОРА, Ашан Україна, CALZEDONIA CROUP UKRAINE). 

Учасники команд  Ритейл-Хабів: «ДЕСНА», «СВЯТОШИН», «ОБОЛОНЬ», «ПОДІЛ», «ГОЛОСІЄВО», «ДАРНИЦЯ», «ПЕЧЕРСЬК», «СОЛОМ’ЯНКА» демонстрували набуті знання та навички. Презентували концепти своїх магазинів, маркетингову та рекламну діяльність, обрану стратегію розвитку, роботу з персоналом, економічні результати та особливості діяльності в умовах війни. Особлива увага була приділена демонстрації коротких відео-reals щодо діяльності кожного Хабу. 

Усі команди показали надзвичайно високі результати бальної оцінки членів журі: 

І місце – РитейлХаб «ОБОЛОНЬ». Склад команди: студенти ФТМ, ФФО; куратор  Вікторія Мельник, доцент; бізнес-ментори:  Сергій Цимбал, Лариса Петрова, ТОВ «Епіцентр К». Окрема номінація – «Домашній HUB». 

І місце – РитейлХаб «ПОДІЛ». Склад команди: студенти ФТМ, куратор  Вікторія Кармазінова, доцент; бізнес-ментори: Вікторія Закарчевна, Євгенія Руденко, Територія мінімальних цін. Окрема номінація – «Креативний HUB». 

ІІ місце – РитейлХаб «ДЕСНА». Склад команди: студенти ФТМ, куратор  Аліна Нечипорук, доцент; бізнес-ментори: Сергій Цимбал, Лариса Петрова, ТОВ «Епіцентр К». Окрема номінація – «ЕКО-HUB». 

ІІ місце – РитейлХаб «ДАРНИЦЯ». Склад команди: студенти ФЕМП, куратор  Юлія Силкіна, доцент; бізнес-ментори: Анастасія Волох, ТОВ «МНС ІНВЕСТМЕНТ»/ CALZEDONIA CROUP UKRAINE. Окрема номінація – «HUB – Роботодавець року». 

ІІ місце – РитейлХаб «ГОЛОСІЄВО». Склад команди: студенти ФЕМП, ФТМ, куратор  Ірина Ганечко, доцент; бізнес-ментори: Крістіна Савичева, Юлія Тарасова, ТОВ «ФОРА».  Окрема номінація – «Раціональний HUB». 

ІІ місце – РитейлХаб «ПЕЧЕРСЬК». Склад команди: студенти ФМТП, ФІТ, куратор Олена Пурденко, доцент; бізнес-ментори: Дмитро Ященко, ТОВ «Ашан Україна».  Окрема номінація – «Інноваційний HUB». 

ІІІ місце – РитейлХаб «СВЯТОШИН». Склад команди: студенти ФТМ, ФМТП, куратор  Оксана Кондратюк, доцент; бізнес-ментори: Вікторія Закарчевна, Євгенія Руденко, Територія мінімальних цін. Окрема номінація – «Соціальний HUB». 

ІІІ місце – РитейлХаб «СОЛОМ’ЯНКА». Склад команди: студенти ФМТП, ФІТ, куратор  Наталія Бєляєва, доцент; бізнес-ментори:  Крістіна Савичева, Юлія Тарасова, ТОВ «ФОРА».  Окрема номінація – «Технологічний HUB». 

Щиро дякуємо ректорату університету, деканатам факультетів, викладачам, партнерам та усім причетним до роботи освітніх проєктів навчально-наукового центру бізнес-симуляції за підтримку, допомогу та співпрацю! 

Відгуки цьогорічних учасників бізнес-симуляції 

Студенти 

 • Було дуже цікаво. Класно, що можна за такий короткий курс охопити одразу багато сфер. А те, що всі заняття практичні, дає змогу всі знання закріпити й одразу використати. Супер курс! (Старостюк Ольга, ФІТ). 
 • Дякуємо за такий чудовий практичний курс. Було дуже цікаво, пізнавально та корисно! Ми ознайомилися з різними департаментами та зрозуміли специфіку роботи кожного з них. Дуже сподобалося спілкування з  викладачами та загальна атмосфера командної роботи. Дякуємо! (Зюзько Анна, ФЕМП). 
 • Дякуємо за практичний курс, який дозволив нам відчути себе, хоч і на маленький період часу, менеджерами або директорами того чи іншого департаменту! В майбутньому ці знання та досвід будуть корисними для праці в реальній компанії, ми вже будемо знати, що і як відбувається в тому чи іншому департаменті! Дякуємо! (Мельник Марина, ФМТП). 
 • Дякуємо Вам за організацію цього чудового заходу.  За те, що допомагаєте нам розвиватися та у всьому і завжди підтримуєте. Чудовий досвід  (Шабалкіна Аліна, ФЕМП). 
 • Дуже дякуємо за практичний курс бізнес-симуляції. Доволі інформативно та ефективно, можна зрозуміти як насправді працює компанія. (Пилипенко Єлизавета, ФМТП). 
 • Цей практичний курс допоміг зрозуміти усю діяльність компанії, і впевнена, що кожний відкрив для себе щось нове та цікаве. Велике Дякую нашим викладачам, які змогли за короткий термін та нелегкі умови доступно пояснити та навчити нас необхідним навичкам. А що найбільше сподобалося, так це атмосфера, яка була під час занять та зустрічах на стратегічних сесіях. Ще раз дякуємо за чудовий практичний курс «Бізнес-симуляція» та дякуємо за залучення менторів, які надавали корисну та практичну інформацію. (Шабатин Владислава, ФЕМП). 

Викладачі-тренери 

 • Сьогодні на фіналі захисту проєктів відчувалася нереальна атмосфера. Поєднання знань студентів та практичного досвіду бізнес-менторів дозволило досягти потужних результатів та отримати один з найкорисніших досвідів. (Вікторія Кармазінова, доцент кафедри маркетингу). 
 • Сьогодні відбувся фінал Бізнес-симуляції! Це дуже позитивний досвід для всіх, особливо для наших студентів! Вони проявили свої набуті вміння, навички, креативні ідеї, ораторські здібності та лідерські якості! Було драйвово, адреналін зашкалював як у студентів, так і у викладачів, які  внесли свій вклад у загальний результат! Дякую всім! ДТЕУ (Юлія Силкіна, доцент кафедри менеджменту). 
 • Дякую за чудову атмосферу фінальних змагань! Результати роботи перевершили очікування, приємно було чути позитивні відгуки як від студентів, так і від бізнес-менторів! ННЦБС ДТЕУ це любов! (Олена Пурденко, доцент кафедри економіки та фінансів підприємства). 
 • На початку навчального року перед нами було поставлене амбітне завдання переходу до мережевої роботи. Фактично відбулося максимальне наближення студентів до  реальних і надзвичайно складних для країни умов роботи у ритейлі. Незважаючи ні на що, ми зробили це! І це круто! (Світлана Король, професор кафедри обліку та оподаткування). 

Бізнес-ментори 

 • У 2022-2023 н.р. компанія ТОВ «Епіцентр К» взяла участь у  проєкті ННЦБС ДТЕУ. Для нас це був цікавий проєкт, сповнений нових вражень та досвіду. Завдяки чудовій організації  Центру,  нам вдалося бути корисними у навчальному процесі, поділитися професійним досвідом зі студентами та спостерігати за розвитком їх потенціалу. Дякуємо Оксані Трубей і усім організаторам за можливість долучитися до  проєкту. Ми і надалі готові підтримувати подібні ініціативи, які спрямовані на прогресивний розвиток сучасної молоді. (Лариса Петрова, ТОВ «Епіцентр К»). 
 • Дякую за надану можливість бути бізнес-ментором від компанії ТОВ «ФОРА», це незабутні враження, крутий досвід та обмін знаннями зі студентами та викладачами! Вітаю з успішним закінченням навчального року та бажаю йти тільки вперед до своїх цілей! Драйву, нових перемог та швидкого досягнення поставленої мети! (Крістіна Савичева, ТОВ «ФОРА»).  
 • Неймовірно надихає, яке бачення нашої молоді при роботі в кожному Хабі. Креативність, інноваційність, свіже бачення на вирішення глобальних проблем, що стосуються не лише бізнесу, а й світу в цілому. Була рада взяти участь у цьому заході. (Євгенія Руденко, Територія мінімальних цін). 

Оксана Трубей, 

директор Навчально-наукового центру бізнес-симуляції