ЦСН «Проком» – один з провідних центрів сертифікованого навчання по роботі з програмними продуктами систем BAS (Business Automation Software). Ефективно здійснює навчання в офлайн та онлайн форматах для понад 700-800 слухачів.

Викладачі ЦСН «Проком» є практикуючими фахівцями-програмістами, консультантами, аналітиками, що постійно беруть участь в реальних проєктах впровадження. Це надає їм можливість висвітлювати на курсах саме ті завдання, які найчастіше виникають на практиці, та реалізовувати «прив’язку» навчальних прикладів до типових задач реальних проєктів.

Співпраця ЦСН «Проком» з Центром полягає у наданні ІТ-допомоги по створенню та підтримці інформаційних баз освітнього проєкту «Віртуальна торговельна мережа «ГЕРМЕС» в межах навчальної дисципліни Практичний курс «Бізнес-симуляція». Проєкт передбачає автоматизацію бізнес-процесів віртуального ритейлера через використання спеціалізованих програмних продуктів «BAS Бухгалтерія» та «BAS Управління торгівлею».

Фахівці ЦСН «Проком» проводять майстер-класи, тренінги, презентації, реалізують програми підвищення кваліфікації викладачів та практики студентів, допомагають студентам у працевлаштуванні.